6 Comments

 • bro MBA

  Grunt to spokoj grabarza chociaz z ta wieza i jej ksztaltem to moglby byc tanczacy trumniarz – a na marginesie to na ostatnich filmach tyle pocinasz ze az ja sie poce ogladajac

 • Mr Max

  Najlepszy ten zjazd. Nie ma to jak zadać sobie samemu więcej obrażeń niż jakikolwiek przeciwnik mógłby zadać nam strzałem;) Fajnie zagrane…tylko tego strzału w t34-3 nie pochwalam. To że ktoś jest debilem albo miał jakiegoś laga czy coś nie oznacza, że też musimy się zniżać do tego poziomu;) Ja tam nigdy nie oddaję, bo wiadomo zdarza się że w ferworze walki kogoś się omyłkowo walnie. Ba, nawet jak ktoś specjalnie do mnie walnie…to na chacie najpierw mu piszę, że jak jeszcze raz we mnie jebnie to mu zaraz oddam…kiedyś oddałem debilowi który celowo do mnie strzelił trzy razy, to potem się tylko cieszył i pisał, że dziękuje mi za kredyty a poza tym mnie zaraportuje za zabicie go….także z debilami i tak się nie wygra, lepiej takiego po bitwie zaraportować i tyle;)

 • Mariusz Mazanik

  Fajna bitwa, graty! Ciekawe wkomponowanie linii melodycznej pasujące do drzewka czołgu:) Robisz linię czechosłowacką? Jeśli tak, to może….ten kawałek przypasi:):) https://www.youtube.com/watch?v=TnizKvIaWnQ . Pozdro!

 • Pawlus Fishing

  Bardzo ładny wyniczek 🙂 bez ardy to jednak inna śpiewka. i tak na spokojnie!

  BTW, w końcu to kanał muhy… Większość hp zabrałeś sobie sam… Albo zabrali ci sojusznikcy, hehe 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *